Müsteri Hizmetleri
+90 262 645 03 86
Türkçe English

Periyodik Temizlik Genel Temizlik

Çelik ve ahşap eşyalar, masa, sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına, bilgisayar, teleron, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.

Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir. Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır.

Lavaboların duvar ve zeminleri temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenrekte edilir. Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin eksikliklerinin giderilmesi firmamız elemanları tararından yapılır, iş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.

 

Dilovası Periyodik Temizlik, Dilovası Genel Tezmizlik hizmetleri tarafımızdan özenle yapılmaktadır.Copyright © 2013 Dilovası Grup || Temizlik ve Sosyal Hizmetler
Tüm Hakları Saklıdır.